Drodzy Czytelnicy,

z wielką radością oddajemy w Wasze ręce specjalne wydanie miesięcznika „W drodze”. Przygotowaliśmy je z myślą o tych, którzy tak tłumnie przychodzą na pasterkę do kościołów dominikańskich w całej Polsce.

Miesięcznik „W drodze” ukazuje się od ponad 40 lat – założyli go trzej dominikanie: ojcowie Marcin Babraj, Jan Andrzej Kłoczowski i Jacek Salij. Przez te wszystkie lata pismo towarzyszy tym, którzy znaleźli swoje miejsce w Kościele, ale również tym, którzy wciąż jeszcze go szukają. Wielu z Państwa zna nasze łamy z comiesięcznych promocji, z pewnością są jednak i tacy, którzy nigdy nie czytali miesięcznika „W drodze”. Tym bardziej się cieszę, że przynajmniej ten jeden raz będziecie Państwo naszymi Czytelnikami.

Jeśli uznacie, że warto nam zaufać, zamówcie prenumeratę miesięcznika – to najlepszy sposób na jego regularne i bezproblemowe otrzymywanie. Wszelkie informacje dotyczące prenumeraty podajemy na stronie obok.

Dodam też, że „W drodze” to wciąż jedyny na polskim rynku miesięcznik, który może poszczycić się wersją na czytnik Kindle, w największym sklepie internetowym na świecie – amazon.com. Proszę nas także szukać w sklepie Apple, w wersji na iPad.

Dziękuję wszystkim Autorom, którzy przyjęli nasze zaproszenie do udziału w tym unikatowym, świątecznym pomyśle, oraz sponsorom i reklamodawcom, dzięki którym ten pomysł udało się zrealizować. Przede wszystkim dziękuję naszym Czytelnikom. Dzięki Wam nasza praca ma sens.


Roman Bielecki OP - ur. 1977, dominikanin, absolwent prawa i teologii, kaznodzieja i rekolekcjonista, redaktor naczelny miesięcznika "W drodze" (od 2010 roku), autor wielu wywiadów, recenzji filmowych i literackich, publicysta, autor książek "Smaki życia" i "Po co światu mnich?" (obie wspólnie z Katarzyną Kolską). (wszystkie teksty tego autora)

     


zobacz także

Drodzy Czytelnicy

Giełdy przejawiają ducha spowiedzi

Drodzy Czytelnicy,

WSZYSTKIM RYŚKOM Z "KLANU"

Drodzy Czytelnicy,


komentarzeFacebook